Aktuality

HemaGel v červnu opět v TV

V červnovém vysílání pořadu Tipy ptáka Loskutáka byla představena unikátní metoda vlhkého hojení ran HemaGelem

1. červenec - Den Kanady

Den Kanady, který je někdy označován jako narozeniny Kanady, připomíná ustavení Kanadského Dominia v roce 1867, kdy londýnský parlament přijal tzv. British North America Act. Tento krok znamenal spojení sjednocené provincie …

HemaGel pomáhá oběti požáru

HemaGel svými unikátními vlastnostmi pomáhá nejen lidem, ale i zvířatům. V květnu došlo k požáru stájí nedaleko Bystřice pod Hostýnem. Majitelům se podařilo téměř všechny koně před plameny zachránit. Bohužel jen téměř a dva koně toto neštěstí odnesli popáleninami.

Jakub Holuša se stal vicemistrem světa v běhu na 800 m

Jakub Holuša, jeden z nejnadějnějších atletů České republiky a tvář APO-CURENZYMU, obsadil 2. místo v běhu na 800 m na halovém mistrovství světa v Istanbulu, které se konalo v březnu tohoto roku.

HemaGel v TV

V jednom z prvních jarních vysílání pořadu Tipy ptáka Loskutáka se představil HemaGel, jako unikátní gel, který by neměl chybět v žádné domácí lékárničce, protože hojí i drobnější poranění až o 50% rychleji.

Dětský den s úsměvem v lékárnách Lloyds

Setkání s Hankou Kynychovou, řadou zpěváků či klaunem. Den s dětským úsměvem v lékárnách Lloyds v úterý 31.1., program s dárky za vysvědčení v lékárně v poliklinice Modřany - Soukalova 3553/3, Praha 4.

Unikátní český vynález Hemagel se začne vyvážet do světa

Praha, 9. listopadu 2011 - Kanadská farmaceutická společnost Apotex a výrobce českého patentovaného přípravku Hemagel společnost WAKE na dnešní tiskové konferenci zahájily spolupráci v oblasti distribuce tohoto zdravotnického prostředku. Hemagel vznikl na základě vědeckého odkazu Otty Wichterleho na půdě Ústavu makromolekulární chemie Akademie věd ČR. Ten je i držitelem patentu k vynálezu ve státech Evropské unie, USA, Japonsku a Kanadě. Obě společnosti od spolupráce očekávají zlepšení procesu hojení ran ve světě.

APOTEX přináší nová žvýkací probiotika APO-LAKTÍK s Xylitolem pro děti od 3 let

Praha, 7. září 2011 – Se začátkem školního roku přichází na trh i nový doplněk stravy pro děti školkového věku. Žvýkací probiotika APO-LAKTÍK s citronovou příchutí jsou navržena tak, aby pomohla malým dětem pečovat o jejich zuby. Každá pastilka obsahuje miliardu probiotických bakterií a přírodní sladidlo Xylitol.

Milion Čechů trpí poruchou prokrvení dolních končetin

Praha, 31. května 2011 – Vážné potíže s prokrvením dolních končetin má více než milion Čechů. Až 10 procent populace trpí ischemickou chorobou dolních končetin. Výsledky odborných odhadů vycházejících ze zahraničních studií potvrdila rozsáhlá série měření rizika ICHDK, které již navštívily přes 80 lékáren po celé republice – u více než 12 procent jejich účastníků bylo zjištěno velmi vysoké podezření na přítomnost ICHDK. V úvodní fázi přitom nemoc nemá žádné viditelné příznaky. Ty se často projevují až ve vyšším stádiu, kdy třetina postižených do pěti let od diagnostikování ICHDK zemře. Úmrtnost na ICHDK je tak výrazně vyšší než u rakoviny prsu či lymfatických žláz. Téměř polovina účastníků měření navíc měla zvýšený krevní tlak.

APOTEX přináší probiotika na cesty. Hodí se do každého kufru i malé kabelky

Praha 27. dubna 2011 – Novinku pro všechny turisty, cestovatele či milovníky exotických dovolených přináší největší kanadská farmaceutická společnost APOTEX. Nabídku probiotik doplnila nová moderní probiotika APO-Lactobacillus NA CESTY. Jedná se o vybranou a osvědčenou kombinaci deseti probiotických kmenů a 12 miliard zdraví prospěšných bakterií, navíc v balení vhodném na dovolenou a cestování.
1 | 2