APOTEX přináší probiotika na cesty. Hodí se do každého kufru i malé kabelky

Praha 27. dubna 2011 – Novinku pro všechny turisty, cestovatele či milovníky exotických dovolených přináší největší kanadská farmaceutická společnost APOTEX. Nabídku probiotik doplnila nová moderní probiotika APO-Lactobacillus NA CESTY. Jedná se o vybranou a osvědčenou kombinaci deseti probiotických kmenů a 12 miliard zdraví prospěšných bakterií, navíc v balení vhodném na dovolenou a cestování.

„Nová probiotika APO-Lactobacillus NA CESTY jsou sestavena tak, aby stačila jen jedna kapsle denně,“ uvádí Michaela Lovětínská, produktová manažerka společnosti APOTEX. „Jedno balení obsahuje 15 kapslí, což umožní pohodlně odcestovat na 14 denní dovolenou jen s jednou krabičkou. Díky modernímu balení tak v kufru zůstane dostatek prostoru i pro další potřebnou výbavu,“ dodává.

„Na svých cestách za divokou vodou do exotických míst ocením každé ušetřené místo ve svém zavazadle,“ říká Petr Čivrný, extrémní kajakář, který našel zálibu i v tureckých vodách. „Cestovatelská probiotika se stala důležitou součástí mých zavazadel při cestách za divokou vodou. Cizokrajné jídlo vždy skýtá nečekaná tajemství, která stejně jako sportovní výkony vyžadují kvalitní přípravu,“ dodává Čivrný.

Přípravek APO-Lactobacillus NA CESTY je doplněk stravy a nenahrazuje vyváženou a pestrou stravu. Nezávazná doporučená spotřebitelská cena cestovatelských probiotik je 170Kč.

•••

Společnost APOTEX (ČR), spol. s r. o. byla založena v roce 1992 a je součástí Apotex International Group.. V České republice se orientuje zejména na oblast všeobecné medicíny (praktičtí lékaři) a dále na oblast kardiologie, revmatologie, psychiatrie, neurologie a urologie. Prosazuje vysoké standardy kvality. Na českém farmaceutickém generickém trhu se pohybuje na sedmé pozici (zdroj IMS).

Apotex Inc., největší kanadská farmaceutická společnost, byla založena v roce 1974. Soustřeďuje se na výzkum, vývoj a výrobu vysoce kvalitních a cenově dostupných léčiv a doplňků stravy.Kontakt pro média:

Denisa Salátková, tisková mluvčí Apotex ČR

GSM: 731 675 924
salatkovad@apotex.cz
www.apotex.cz