Aktuality

Nová webová prezentace našich volně prodejných produktů

Dnes jsme pro vás spustili novou webovou prezentaci našich produktů z kategorií volně prodejných léčivých přípravků, zdravotnických prostředků a potravinových doplňků.

APOTEX rozšiřuje své portfolio o produkty společnosti Gynpharma

Praha, 1.8.2016 - Rádi bychom Vás informovali, že Apotex (ČR), spol. s r.o. a společnost Gynpharma, spol. s.r.o. zahájily od 1.8.2016 exkluzivní spolupráci v oblasti distribuce portfolia doplňků stravy v České Republice.

Tisková zpráva - Vyjádření společnosti APOTEX ke stahování léčivého přípravku APO-FLUOXETINE

Praha, 28. 8. 2015 - V rámci zajištění nejvyšší kvality svých léčivých přípravků přistoupila kanadská farmaceutická společnost APOTEX ke stažení šesti šarží léčivého přípravku APO-FLUOXETINE z trhu. K tomuto rozhodnutí dochází na základě vyhodnocení výsledků interního ověřování kvality prováděného nad rámec standardů správné výrobní praxe.

Tisková zpráva - Apotex podepsal exkluzivní smlouvu na distribuci a marketingovou podporu produktů společnosti Krewel Meuselbach

Praha, 17. 8. 2015 - Kanadská farmaceutická společnost Apotex a německá společnost Krewel Meuselbach zahajují od 1. září 2015 exkluzivní spolupráci v oblasti distribuce kompletního portfolia volně prodejných léků, zdravotnických prostředků a doplňků stravy. Apotex tak po úspěšném uvedení českého patentu na hojení ran Hemagel na mezinárodní trhy a uzavření spolupráce s výrobcem Colafitu, společností Dacom Pharma, bere pod svá křídla další oblíbené značky.

Apotex se stává výhradním distributorem Colafitu

K 1. lednu 2015 se společnost Apotex stává výhradním distributorem obchodní značky COLAFIT pro český a slovenský trh.

Apotex daruje základní léky obětem tajfunu Haijan na Filipínách

Toronto, 20. 11. 2013 - Kanadská farmaceutická společnost Apotex, ve spolupráci s charitativní organizací Plan Canada, která se věnuje pomoci dětem z rozvojových zemí, posílá základní antibiotika a analgetika na Filipíny, aby pomohla tisícům lidí zasaženým tajfunem. Zásilky jsou odeslány tento týden.

Nová webová prezentace HemaGelu

Aktuálně jsme pro Vás spustili novou webovou prezentaci zdravotnického prostředku Hemagel na adrese www.hemagel.cz.

HemaGel v televizi

Všechny produkty z řady HemaGel v dubnu opět v reportáži Tipy ptáka Loskutáka.

Vyjádření společnosti APOTEX k testu probiotických přípravků otištěný v MF DNES dne 26. 4. 2013

MF DNES zveřejnila test doplňků stravy s probiotickými kulturami, který pro redakci zpracoval Státní zdravotní ústav v Praze. Ten naměřil u dvou doplňků stravy společnosti Apotex APO-Probiotika a APO-Lactobacillus 10+ nižší množství probiotických kultur než deklarovaných na obale. U produktu APO-Probiotika (č. šarže CZAX05101 s exspirací 11.2.2013) bylo naměřeno 8,0 x 107 probiotických bakterií u produktu APO-Lactobacillus 10+ (č. šarže LOT 5113, EXP 31.3.2014) bylo naměřené množství v 1 kapsli 3,9 x 107.

Novinka v našem portfoliu - APO-CURENZYM profi

Již od začátku února můžete ve svých lékárnách zakoupit novinku v portfoliu společnosti APOTEX - enzymatický doplněk stravy APO-CURENZYM profi.

Vyjádření společnosti APOTEX k informacím uvedeným na stránkách www.lekarnici.cz a dále na stránkách občanského sdružení OBRAN a Sdružení českých spotřebitelů

Společnost APOTEX zásadně nesouhlasí s informacemi, které jsou uvedeny v dopise Mgr. Aleše Buriánka adresovaném prezidentovi ČLnK PharmDr. Lubomíru Chudobovi a dále s informacemi a závěry uvedenými na internetových stránkách občanského sdružení OBRAN a Sdružení českých spotřebitelů www.konzument.cz. Tyto internetové stránky uvádějí následující zavádějící a/nebo nepravdivé informace.

Tipy ptáka Loskutáka – HemaGel je výjimečný pomocník v hojení ran

V záříjovém vysílání pořadu Tipy ptáka Loskutáka byl představen unikátní český patent HemaGel.

PACE 2015: Nabídka odborných vzdělávacích kurzů

Nabídka odborných vzdělávacích kurzů pořádaných ČLnK ve spolupráci s PACE a IPVZ.

Benefiční představení přineslo Kolečku téměř 640 tisíc korun

Praha, 12. září 2012 – Nadační fond Kolečko včera v Divadle Palace uspořádal benefiční představení, díky němuž získal z prodeje vstupenek a převzetí darů od sponzorů 637 663 korun na podporu dětských traumatologických center. Inscenace Africká královna v hlavní roli s Lindou Rybovou – patronkou Kolečka, a Hynkem Čermákem téměř vyprodala oblíbenou scénu v centru Prahy.

Apotex uvádí na trh HemaGel KIDS – unikátní gel ve speciálním balení pro rychlé ošetření dětských poranění

Praha, 6. 8. 2012 - V polovině prázdnin, kdy jsou děti častěji vystaveny úrazům, zahájí kanadská farmaceutická společnost Apotex distribuci zdravotnického prostředku pro děti. HemaGel KIDS je speciální balení unikátního patentovaného HemaGelu připravené pro snadné a rychlé ošetření zejména dětských letních úrazů a poranění.
1 | 2